portál odpadového hospodáře
 

Informační systém odpadového hospodářství QDW
Využijte naší nabídky software pro odpady


Přihlášení

Ing. Lubomír Dočkal

  • Administrátor
    • Zobrazit profil
Registrační podmínky qdw.cz
« kdy: 15.05.2013 23:18:13 »
Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne týmu qdw.cz a proto za ně nenese odpovědnost.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že tým qdw.cz má právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma. Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah stránek www.qdw.cz bez písemného souhlasu autora. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Tým qdw.cz nenese odpovědnost za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke kompromitaci těchto dat.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální). Pokud si nastavíte nějakou úroveň upozorňování e-mailem, nelze to považovat za nevyžádanou poštu.

Důležité:
  • Vkládejte pouze příspěvky týkající se oblasti konkrétní diskuze.
  • Před vložením dotazu zkontrolujte, zda není tato otázka již není řešena jinde na stránkách www.qdw.cz. Použijte odkaz "Hledat", který se nachází na horní části všech stránek.
  • Vkládání odkazů a obrázků do příspěvků je povoleno.
  • Reklamy nejsou povoleny.
« Poslední změna: 21.06.2013 12:06:09 od Ing. Lubomír Dočkal »